speaker-info

„Google”

Julijus Bogdanovas

KOKIŲ ŽINIŲ ĮGYSITE?

PATIRTIS

Julijus Bogdanovas – „Good One“ vyresnysis projektų vadovas Julijus – Nuo 2009 metų lyderiaujančios Lietuvoje SEO paslaugų įmonės „Good one“ SEO projektų vadovas, skaičiuojantis 6-tus metus šioje srityje. Julijus yra sėkmingai optimizavęs daugiau nei 400 skirtingų projektų tiek Lietuvos, tiek ir užsienio rinkose. Teko girdėti, kad mintinai moka visus Google Algoritmo atnaujinimus, tvirtai tiki išoriniu optimizavimu, o tinklalapių programinį kodą gliaudo kaip saulėgrąžas, nepraleidžia programuotojų klaidų, ir vadovaujasi posakiu: – „Didelių darbų sėkmė dažnai priklauso nuo smulkmenų“.

My Sessions

2 SESIJA. Vartotojų surandamos prekės ir paslaugos

Didžioji salė

MOKYMAI 11:20 – 12:10 „Google”. Ką daryti, kad mano verslą rastų „Google”? Nesvarbu į kurioje šalyje vykdau e. prekybą. Svarbu žinoti kaip padaryti , kad mane rastų lokaliai. Pranešėjas Julius Bogdanovas MOKYMAI 12:10 – 12:50 Produkto pateikimas. Konversijas generuojantis prekių ir paslaugų pateikimas e. prekyboje Pranešėjas Matas Pajarskas

„Google” Pardavimai Rinkodara Vartotojų tendencijos
SKAITYTI DAUGIAU

MOKYMAI. „Google”

Didžioji salė

Ką daryti, kad mano verslą rastų „Google”? Nesvarbu į kurioje šalyje vykdau e. prekybą. Svarbu žinoti kaip padaryti , kad mane rastų lokaliai.

„Google”
SKAITYTI DAUGIAU